MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

Послуги

  • ПЕРЕДПРОЕКТНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ. Консультанти та спеціалісти компанії CONSTANTA HOTELS надають рекомендації та поради по усім питанням та складають бізнес-план, в якому опишуть усі умови діяльності майбутнього проекту та проаналізують усі ситуації, які можуть виникнути, визначать способи їх вирішення.
  • УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ. Відділ маркетингу розробляє стратегію розвитку та створює стійкі конкурентні переваги для об’єкта. Проводить вивчення аудиторії, формування цінової політики, позиціонування тощо. Розробляє комплексний маркетинговий пакет послуг.
  • E-MARKETING. Створення концепції позиціювання готелю в інтернеті: сайт, веб-сторінка, SEO-просування, e-mail marketing, підтримка іміджу в інтернеті та інше (налаштування та реалізація рекламної компанії в інтернеті з високими показниками відвідування, аналіз глибини переглядів, проведення часу на сайті, відсоток відмовлення та інше).
  • БУДІВНИЦТВО ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ. Компанія CONSTANTA HOTELS проводить будівництво, концептуальний ремонт та повну комплектацію об’єкта, враховуючи усі ваші побажання та вимоги.  
  • УПРАВЛІННЯ ГОТЕЛЯМИ ТА РЕСТОРАНАМИ. Компанія CONSTANTA HOTELS робить перезапуск, рестайлинг, редизайн, ребрендінг готелей. В випадку, коли готель потребує реорганізації, не тільки структурної, а і капітальної, ми пропонуємо використання нашої франшизи та будуємо усе відповідно до вимог бренду; реорганізацію матеріально-технічної бази; заміну позиціювання в залежності від тренду.
  • АВТОМАТИЗАЦІЯ ГОТЕЛІВ. Компанія CONSTANTA HOTELS реалізувала більше ніж 50 проектів, де ми впроваджували новий підхід  до автоматизації готельних комплексів (номерний фонд, менеджери каналів, модулі бронювання, управлінням залами ресторану та складським приміщенням, управління СПА та фітнес-процедурами, зв’язок з CRM та телефонією та інше).
  • ЗАПУСК ТА ВІДКРИТТЯ ГОТЕЛЮ. До нас звертається багато власників або інвесторів із країн СНД та Європи за порадами та допомогою, як з мінімальними втратами та максимальним ефектом ввести в експлуатацію готель, або перепрофілювати уже наявну будівлю під готель, або хостел та надати майбутнє ведення бізнесу. В нашому портфоліо є детальні об’єкти і ми готові розпочинати нові.
  • ДИСТАНЦІЙНИЙ ВІДДІЛ ПРОДАЖУ. Наш відділ продажу надає послуги не тільки для готелів, які входять в мережу, але і для незалежних готелів, які розглядають або вже прийняли для себе рішення замовляти цю послугу на аутсорсі, а не ризикувати таким важким та важливим інструментом, як продаж та маркетинг.