MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

Переваги CONSTANTA HOTELS:

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД. Компанія CONSTANTA HOTELS надає комплексні послуги: допомагаємо сформулювати задачу, розробляємо стратегію співпраці з клієнтом, тактику реалізації проекту, проводимо маркетинговий аудит та аналіз вашого бізнесу, аналіз ефективності маркетингової стратегії.

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА. Сфери, в яких працюють професіонали з управління готельним бізнесом компанії CONSTANTA HOTELS: директор, стратегічний партнер, маркетологи, менеджери по стандартам та сервісу, регіональні представники, проджект-менеджер.

УСПІШНІ КЕЙСИ. Компанія з управління готельним бізнесом CONSTANTA HOTELS на ринку вже понад 15 років та має великий досвід роботи в готельній сфері. В нашому портфоліо знаходиться понад 50 успішних проектів, серед яких готель БРАТИСЛАВА, АЛФАВІТО в Києві, RIVIERA SUNRISE RESORT AND SPA в Алушті, SAWAN RESORT в Таїланді та багато інших.

РОБОТА БЕЗ КОРДОНІВ. До нас звертаються власники та інвестори з країн СНД та Європи за порадою та допомогою в організації свого готельного комплексу. Компанія CONSTANTA HOTELS співпрацювала з клієнтами, які ведуть свій готельний бізнес в Україні, Італії, Сербії, Словенії, Таїланді та багато інших країн.

ОНЛАЙН-МЕНЕДЖМЕНТ. Наша компанія переводить управління готелями та продажі в онлайн-формат, що включає в себе відслідковування в онлайн-режимі кількості номерного фонду, можливість бронювання номерів та інше.

ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ. Працівники компанії CONSTANTA HOTELS завжди готові надати вам консультацію та свої послуги в режимі 24/7. Наші клієнти знаходяться в різних країнах світу, що характеризується різними часовими поясами, тому ми вміємо оперативно та вчасно реагувати на ваші запити.