MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

HILTON ДАЄ ВИКОРИСТАНОМУ МИЛУ «ДРУГЕ ЖИТТЯ»

Готельний оператор Hilton розповів про плани з переробки використаного мила в готелях мережі – з метою виробництва мільйона шматків свіжої продукції до 15 жовтня цього року, Всесвітнього дня миття рук. Отриману продукцію компанія передасть соціальній організації Clean the World, яка роздає предмети першої необхідності нужденним громадам.

В Hilton повідомили, що мило будуть збирати в готелях відразу декількох брендів, серед яких – Embassy Suites, Hilton Garden Inn, Hampton, Homewood Suites та Home2 Suites. Його подрібнять, продезінфікують та поріжуть на нові бруски.

За словами голови Hilton Білла Дункана, компанія стала однією з перших готельних мереж, що запустила подібну ініціативу. Нагадаємо, готельний оператор уже реалізує декілька екологічних проектів, в тому числі і переробку пластикових пляшок від банних пристосувань для виробництва гігієнічних наборів мандрівників.

Раніше, авіакомпанія Austrian Airlines співпрацюючи із нафтогазовою компанією OMV запустила виробництво синтетичної нафти в результаті переробки використаних на борту пластикових чашок для напоїв. (cnn.com)