MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

ЕКСПЕРТИ НАЗВАЛИ 10 САМИХ МАЛЬОВНИЧИХ АЕРОПОРТІВ СВІТУ

ЕКСПЕРТИ НАЗВАЛИ 10 САМИХ МАЛЬОВНИЧИХ АЕРОПОРТІВ СВІТУ

Деякі аеропорти завоювали любов мандрівників завдяки захоплюючим виглядам, які відкриваються через ілюмінатори літаків при зльоті та посадці. Компанія PrivateFly провела нове щорічне опитування пасажирів та склала рейтинг самих мальовничих авіагаваней. При цьому респонденти обирали улюблені аеровокзали із короткого списку, складеного авіаційними експертами та письменниками-мандрівниками.

Найгарнішим, на думку пасажирів, виявився ірландський аеропорт Донегол, що розташований в однойменному графстві на Атлантичному побережжі. «Пересічений ландшафт Донегала по справжньому захоплює подих – такий пейзаж ви більше ніде не побачите, та популярність цього місця серед подорожуючих очевидна», – відмітив генеральний директор PrivateFly Адам Твіделл.

Друге місце посів шотландський повітряний хаб Барра – від інших учасників його відрізняє незвичайна зльотна та посадкова полоса: вони знаходяться буквально на піщаному пляжі.

«Захід на посадку в Барра приголомшливий – відразу відкривається вид на Скай та ланцюг невеликих островів, на дамбу між Еріскей та Саут-Уітсом, і коли літак пролітає над піщаними дюнами – це унікальне видовище!» – прокоментував свій досвід посадки в Баррі один із респондентів.

Закриває трійку лідерів аеропорт Ніцци Кот д’Азур, який дарує мандрівникам неперевершений вигляд на гори, море та місто, – в ньому є усе, що потрібно для того, щоб зайняти місце в топі списку.

10 самих мальовничих авіагаваней:

  1. Донегал (Ірландія)
  2. Барра (Шотландія)
  3. Кот д’Азур (Ніцца)
  4. Орландо-Мельбурн (США)
  5. Принцеси Юліани (Франція/Нідерланди)
  6. Саба (Нідерланди)
  7. Куінстаун (Нова Зеландія)
  8. Торонто Сіті Біллі Бішоп (Канада)
  9. Лондон Сіті (Великобританія)
  10. Аоста Коррадо Гекс (Італія)

(traveldailynews.com)