MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

В ГОТЕЛЯХ IHG З’ЯВЛЯТЬСЯ «РОЗУМНІ» СВІТИЛЬНИКИ, ЯКІ ВІДНОВЛЮЮТЬ БІОЛОГІЧНИЙ ГОДИННИК ПОСТОЯЛЬЦІВ

IHG сумісно із технологічною компанією Healthe заключила партнерську згоду на експериментальне використання інноваційного світильника в готелях мережі.

Портативна лампа JOURNI запрограмована таким чином, щоб змінювати інтенсивність та спектр освітлення в залежності від часу. Розробники стверджують, що технологія допоможе відновити циркадні ритми, або біологічний годинник мандрівника, які впливають на якість його сну, температуру, обмін речовин та рівень гормонів. Протягом дня лампа випромінює світло, яке сприяє концентрації уваги, а ближче до вечора поступово змінює спектр на більш теплий та м’який.

За даними досліджень IHG, четверо із п’яти бізнес-туристів (80%) має проблеми зі сном на відстані від дому і відпочивають в середньому на 58 хвилин менше, ніж звичайно. В результаті тривалість сну не перевищує 5 годин і 17 хвилин. Основними причинами безсоння та зниження якості відпочинку є зміна обстановки (44%), незнайомі звуки (35%) та перенавантаження (35%).

«Не секрет, що подорожі можуть тяжко переноситись нашим організмом, особливо коли мова йде про підтримку здорового та повноцінного сну. Світло – це основний сигнал із оточуючого середовища, на яке реагують наші циркадні ритми. І саме під час поїздок біологічний годинник часто збивається», – відмітив порадник Healthe, доцент медичних наук Гарвардської медичної школи лікар Стівен Локлі.

Першим готелем, в якому з’явиться JOURNI, стане Crowne Plaza Atlanta Airport у США. (traveldailymedia.com)