MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

MELIA HOTELS ВИХОДИТЬ НА РИНОК ЧЕХІЇ

Готельна компанія Melia Hotels дебютує на ринку Чехії з відкриттям готелю під брендом Innside by Melia в березні 2019 року.

Готель Innside Old Prague розрахована як на звичайних туристів, так і на ділових, які віддають перевагу відрядженням в форматі bleisure. У готелі передбачено 90 сучасних номерів з кавовою машиною, безкоштовним міні-баром та холодильником. Кімнати підвищеного комфорту будуть облаштовані високоякісною аудіосистемою та стрімінговим сервісом. Також гості матимуть змогу скористатись безкоштовним велопрокатом для вивчення місцевості.

Поряд з готелем знаходиться станція метро, автобусні зупинки та залізнична дорога. А доїхати до Міжнародного аеропорту імені Вацлава Гавела можна за 15 хвилин.

Серед МІСЕ-можливостей готелю – просторе лобі для ділових зустрічей та декілька зон для проведення заходів, включаючи кінотеатр та студію звукозапису.

Нагадаємо, портфоліо бренду Innside by Melia налічує 38 об’єктів у 20 країнах – 20 з них уже запущені, а 18 знаходяться на стадії розробки. (hotelnewsresource.com)