MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

MARRIOTT РОЗШИРЮЄ СВОЮ ПРИСУТНІСТЬ В АФРИЦІ ВІДКРИТТЯМ ТРЬОХ НОВИХ ГОТЕЛІВ

Готельний оператор Marriott International оголосив про розширення свого портфоліо в Африці з відкриттям нових об’єктів в Марокко, Гане та Ліберії. До 2020 року планується завершити будівництво першого в Ліберії готелю мережі Four Points by Sheraton – в Монровії. Готель з’явиться у самому центрі ділового району ліберійської столиці, поруч із державними установами. Готель буде мати у своєму розпорядженні 111 номерів, чотири ресторани, бари та лаунж.

А в столиці Гани, місті Аккра, в 2023 році дебютує бренд Residence Inn by Marriott – у Міжнародному аеропорті Котока. В готелі передбачені 160 номерів люкс з окремою вітальнею, робочою та спальною зонами, а також повністю облаштованими кухнями. Також мандрівники можуть скористатися послугами центру здоров’я та відпочинку, та конференц-залом.

Через рік – в 2024-му – в Марокко відкриє свої двері The St Regis Marrakech Resort люксового сегменту. Готель в Марракеші буде частиною гольф-курорту Assoufid та запропонує гостям 80 номерів та вілл з видом на Атлаські гори. (traveldailymedia.com)