MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

ГОЛУБООКИЙ КАКАДУ ТА СКРИНЯ З ДОРОГОЦІННОСТЯМИ – TRAVELODGE СКЛАВ СПИСОК САМИХ НЕЗВИЧАЙНИХ ЗНАХІДОК В НОМЕРАХ

Бюджетна готельна мережа Travelodge склала список самих незвичайних предметів, які буди забуті мешканцями в номерах у 2018 році. Дані взяті із звіту про знайдені речі в 557 готелях Великобританії.

Серед нетривіальних знахідок виявились голубоокий какаду на ім’я Брексит, точна копія весільної сукні герцогині Сассекської (Меган Маркл), скриня із напівдорогоцінним камінням, фургон з морозивом та напівметровий ведмідь із попкорну. Також у списку – колекційний пенні, скляне око та галон води із озера Лох-Несс. Один дизайнер випадково залишив у номері своїх улюблених золотих рибок, а учасник виставки котів був такий радий перемозі своїх двох вихованців, що не помітив, як полетів додому без них.

За даними представників Travelodge, кількість знахідок зростає пропорційно збільшенню ділових поїздок. «Якщо казати про причини, через які так багато гостей забувають цінні речі і навіть домашніх улюбленців, то в першу чергу – це швидкий темп життя, коли час має першочергове значення і потрібно швидко добратись із точки А до точки Б», – вважає прес-секретар компанії Шакіла Ахмед.