MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

BRUSSELS AIRLINES СТВОРЮЮТЬ «БУТИК-ГОТЕЛЬ В ПОВІТРІ»

Авіакомпанія Brussels Airlines представила нові кабіни літаків А330 для далекомагістральних маршрутів. Планується, що до кінця цього року перевізник отримає сім повітряних судів із новими салонами, а перші почнуть курсувати в африканському направленні уже з квітня. Ще декілька літаків давнішого випуску будуть замінені до 2022 року.

В бізнес-класі 30 сидінь розташованих у шаховому порядку 1-2-1 із можливістю вибору парних місць для тих, хто летить удвох. М’якість сидінь регулюється, а в розкладеному вигляді вони утворюють двометрове ліжко. Крім того, кожне місце облаштоване 15,6 дюймовим екраном, який мандрівники зможуть нахилити так, як їм зручно. Також пасажирам бізнес-класу доступний бар самообслуговування, а вечеря із чотирьох страв для них приготує шеф-повар ресторану Nuance, володар зірки Мішлен Тьєррі Тайс.

Оновлені салони класу преміум-економ, що налічують 21 місце у конфігурації 2-3-2 розташовують двометровими ліжками та баром, де подають вісім видів бельгійського пива. Для кожного пасажира передбачені 13,3-дюймовий екран, великий стіл із розетками та USB-роз’ємами та покращеним меню. А місця економ-класу, розташовані у порядку 2-4-2, облаштовані USB-роз’ємами та 10,1-дюймовими екранами.

«Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити перебування наших гостей комфортним як на борту літака, так і на землі. Створюючи цю новинку, ми надихнулись досвідом кращих бутик-готелів», – відмітила генеральний директор авіакомпанії Христина Ферстер. (brusselsairlines.com)