MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

ПЕРШИЙ ГОТЕЛЬ ETHIOPIAN AIRLINES ВІДКРИВСЯ В ІДДИС-АБЕБА

Авіакомпанія Ethiopian Airlines відкриває новий термінал у головній авіагавані Ефіопії, а також перший готель під власним брендом.

Термінал у Міжнародному аеропорті Боле вартістю 363 млн. дол. Збільшить пропускну здатність повітряного хаба більш ніж в 2 рази – до 22 млн. пасажирів в рік. Проект передбачає окрему територію для магазинів та ресторанів, місця самостійної реєстрації на рейс та здачу багажу, а також нові гайти та зали очікування. За словами генерального директора групи Ethiopian Airlines Тевольде Гебре Маріам, Аддис-Абеба вже визначила Дубаї у званні найбільшого центру повітряного транспорту, який з’єднує Африку з іншими континентами.

Окрім того, в ефіопській столиці, неподалік від Міжнародного аеропорту Боле почав приймати гостей перший готель Ethiopian Skylight на 373 номера. На його території знаходиться чотири ресторани, басейн, тренажерний зал, кафе та магазини, п’ять конференц-залів та місцем для проведення заходів, що вміщають до 2 тис. делегатів. (businesstraveller.com)