MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

HYATT ПРИДБАВ TWO ROADS HOSPITALITY ЗА 405 МЛН. ДОЛ

Hyatt, на своїй сторінці, оголосив про завершення угоди придбання міжнародної готельної компанії Two Roads Hospitality. Домовлена ціна покупки була переглянута і склала 405 млн. дол замість заявленої раніше 480 млн. дол. Також компанія внесла додаткові інвестиції в розмірі 96 млн. дол замість заявлених 120 млн. дол. Переглянуті суми відображають виключення із угоди деяких готелів, які будуть знаходиться під прямим управлінням або афілійованим обличчям продавців.

Очікується, що в результаті нових умов угоди в 2019 році скорегований показник EBITDA (прибуток до виплати відсотків, зносу та амортизації) до одноразових витрат, пов’язаних з інтеграцією, складе приблизно 20-25 млн. дол. Це можна порівняти з попередньою оцінкою в розмірі приблизно від 25 до 30 млн. дол. Після включення інтеграційних витрат чистий прибуток в 2019 році від скорегованого показника EBITDA може досягти 5 млн. дол.

Нагадаємо, що Hyatt додав до свого портфоліо 74 готелі п’яти брендів – Alila, Destination, Joie de Vivre, Thompson та tommie, та розширив свою присутність на 23 нових ринках. Крім того, компанія створює спеціальний підрозділ, який буде управляти процесом об’єднання операційних систем готелів під брендами Two Roads и Hyatt. (hyatt.com)