MAKE YOUR RESORT BUSINESS SUCCESS!

ua

TRIVAGO НАЗВАВ НАЙДОРОЖЧІ МІСТА ДЛЯ ТУРИСТІВ В 2018 РОЦІ

Середня вартість проживання в готелі у 2018 році виросла майже в 20 найбільших містах світу, згідно останньому індексу готельних цін trivago Hotel Price Index (tHPI).

Москва показала найбільшу різницю між тарифами в червні – найдорожчому місяці цього року, і в листопаді – найдешевшому місяці. Так, під час Чемпіонату світу по футболу стандартний двомісний номер в столиці в середньому коштував  €158 за ніч, що на 210% вище, ніж в листопаді €51.

За даними trivago, містом з самими високими цінами на проживання в готелі в цьому році став Нью-Йорк – середня вартість ночі в готелі оцінюється в €187. На другому місці – Сан-Франциско (€174), а завершують п’ятірку лідерів Дубаї (€165), Рейк’явік (€156) та Сінгапур (€152). Найдешевше в цьому році туристам обійшлись готельні номера в Боготі (€49 за ніч), Куала-Лумпурі та Лімі (по €50), Делі (€53) та Манілі (€54). До списку європейських міст з бюджетними готелями потрапили Стамбул (€61) та Варшава (€63).

Середньорічні ціни на номери в 2018-му році в цілому відповідають показникам минулого року в більшості міст, представлених в індексі trivago. Найбільш помітний стрибок тарифів відбувся в Марракеші – на 15% та Пекіні – на 12%. В Ріо-де-Жанейро готелі стали дешевшими на 17%.

Інформація взята за посиланням: traveldailynews.com